Gięcie blach
Precyzja i możliwości do 4 metrów

Profesjonalne gięcie blachy na prasie krawędziowej CNC
Oferujemy precyzyjne gięcie blach stalowych, aluminiowych i ocynkowanych z wykorzystaniem prasy krawędziowej CNC o długości roboczej aż 4 metrów i grubości blachy do 6 mm. To jedno z największych urządzeń tego typu w regionie, dzięki czemu realizujemy również nietypowe i dużogabarytowe zlecenia. Gwarantujemy dokładność, powtarzalność oraz wysoką jakość krawędzi.
Dlaczego warto wykonać gięcia właśnie u nas?
✅ Prasa krawędziowa CNC o długości roboczej do 4000 mm
✅ Obsługa blach do 6mm i dłuższych arkuszy blach
✅ Doświadczeni operatorzy i precyzyjna kalibracja
✅ Krótkie terminy realizacji
✅ Możliwość gięcia elementów po cięciu plazmą CNC lub piaskowaniu
✅ Obsługa klientów indywidualnych i przemysłowych

Profesjonalne gięcie blach na nowoczesnej prasie krawędziowej. Duże formaty? Dla nas to żaden problem. Skontaktuj się z nami!
Najczęściej zadawane pytania
Jaką maksymalną długość blachy możecie zagiąć?
Dzięki prasie o długości roboczej 4 m możemy giąć nawet bardzo długie arkusze blach – to unikalna możliwość w naszym regionie.
Jaką grubość blach można giąć?
Gięcie realizujemy w zależności od rodzaju materiału – stal czarna do ok. 8 mm, stal nierdzewna i aluminium do ok. 5 mm
Czy mogę dostarczyć własny materiał do gięcia?
Tak, realizujemy usługę również na materiale dostarczonym przez klienta.
Czy wykonujecie również inne obróbki blach?
Tak – oferujemy również cięcie plazmą CNC, piaskowanie, cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe.
